Upominki firmowe - projekty nadruku

Polplast S.C.

Istniejemy od 1959 r.

tel./fax 0 22 751 10 46
info@polplast.eu

Upominki firmowe

Projekty nadruku na upominkach firmowych prosimy przesyłać w wersji wektorowej np. CorelDraw X3 (*.cdr), Adobe Illustrator CS3 (*.ai, *.eps, *.pdf), lub starszych wersjach tych programów. Jeśli jest to możliwe, kolory prosimy określać wg. wzornika Pantone.

Czcionki w projektach prosimy zamienić na krzywe. W programie Corel Draw służy do tego funkcja 'Zamień na krzywe' lub 'Ctrl+Q', a w programie Adobe Illustrator funkcja 'Create Outlines' lub 'Shift+Ctrl+O'. Jeśli czcionki nie zostaną zamienione na krzywe to istnieje możliwość, że po otwarciu przez nas pliku będzie brakowało polskich liter lub zmieni się krój pisma.

Jeśli dysponujecie Państwo wyłącznie znakiem firmowym w wersji wektorowej, prosimy o przesłanie go wraz z informacją, co jeszcze ma być nadrukowane na upominku. Po otrzymaniu zlecenia i ewentualnie zaliczki przygotujemy projekt i prześlemy Państwu do akceptu.

Projekty nadruku lub znaki firmowe w wersji bitmapowej np. *.jpg, *.bmp, *.pcx, *.tif, *.psd muszą zostać przerobione na wersje wektorowe, aby można było przygotować matryce do druku. Koszt ustalamy indywidualnie.

Projekty nadruku na wkładkach do breloczków transparentnych oraz projekty nadruku na breloczkach wypukłych mogą być przygotowane w plikach bitmapowych. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie o przygotowaniu projektów do druku offsetowego CMYK.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt od pn. do pt. w godz. 8.00 - 16.00, tel./fax: 0 22 751 10 46. Z przyjemnością udzielimy dodatkowych informacji.

Upominki firmowe z nadrukiem ...

Powrót na górę strony

Strona główna           O firmie           Lista referencyjna           Kontakt

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polplast S.C.